حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه اکسیژن ساز چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

دستگاه اکسیژن ساز

یکی از بهترین و مناسب ترین دستگاه های اکسیژن ساز که می تواند با کیفیت بالا کارای مناسبی برای مشتریان ارائه دهد، دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی است.

اکسیژن یکی از حیاتی ترین منابع روی زمین است که انسان ها برای ادامه زندگی به آن احتیاج دارند. همین امر باعث می شود تا اهمیت دستگاه اکسیژن ساز بر هیچکس پوشیده نباشد.

اگر بخواهیم برای این دستگاه ها یک تعریف ساده بیان کنیم باید عنوان کنیم که دستگاه اکسیژن ساز در واقع وسیله ای است که اکسیژن محیط را به یک اکسیژن قابل مصرف برای بیماران مختلف تبدیل می نماید.

هوایی که ما تنفس میکنیم به طور عمده از نیتروژن (۷۸%) و اکسیژن (۲۱%) تشکیل شده است. دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی با کمپرس کردن هوای داخل اتاق نیتروژن آن را از بین برده و اکسیژن پزشکی بالای ۹۵% در اختیار بیمار قرار می ­دهد.

بیمارانی که دارای نارسایی ریوی از جمله COPD و ILD و به طور کلی بیمارانی که سطح اکسیژن خونشان از حالت عادی پایین تر است باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده نمایند.  در این راه ما به این افراد پیشنهاد می کنیم تا از دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی استفاده نمایند. این دستگاه اکسیژن ساز زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که بیمار برای بالا بردن اکسیژن خون خود نیاز به اکسیژن اضافی داشته باشد.

استفاده از دستگاه اکسیژن ساز در واقع توسط پزشک متخصص مشخص می شود. در واقع پزشک مشخص می کند که فرد در طول روز تا چه اندازه به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارد.

همین ویژگی ها ما را بر آن داشت تا با فروش دستگاه های مختلف از جمله دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی علاوه بر ارائه بهترین خدمات به عموم مردم بتوانیم نقشی در سلامتی آن ها نیز داشته باشیم. این دستگاه کیفیت ساخت بسیار بالایی داشته و همین امر می تواند باعث شود تا قیمت دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی نیز برای شما بسیار مناسب باشد.

از نظر قیمت این دستگاه با قیمت های متغیری در بازار عرضه می شوند اما ما به شما استفاده از این دستگاه را  توصیه می کنیم و با مشاهده قیمت اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی در فروشگاه ما به این نتیجه خواهید رسید که خرید این دستگاه از نظر اقتصادی می تواند برای شما کاملاً به صرفه باشد. بهترین قیمت دستگاه های اکسیژن ساز را از ما بخواهید.

انواع مختلف دستگاه اکسیژن ساز

استفاده های گوناگون از این دستگاه ها باعث شده است تا انواع مختلف دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی در بازار موجود باشد تا مشتریان با توجه به نیاز خود و البته تجویز پزشک بتوانند از آن برای کاربرد های مختلف استفاده نمایند. در ادامه به بررسی اکسیژن ساز ایستا که یکی از پر کاربرد ترین انواع اکسیژن ساز است می پردازیم.

اکسیژن ایستا که به اکسیژن ساز خانگی نیز معروف است مدلی می­باشد که تنها با برق شهری کار می کند. تمامی اکسیژن ساز های خانگی مانند کپسول اکسیژن جریان اکسیژن را به صورت پیوسته در اختیار بیمار قرار می ­دهند. این مدل دستگاه ها را بخاطر اینکه نمی توان با خود حمل کرد و  نیازمند برق شهری می­باشد، دستگاه اکسیژن ساز خانگی می­نامند البته با وزنی در حدود ۱۳ الی ۲۸ کیلوگرم و با استفاده چرخ­ هایی که شرکت­های تولید کننده برای این مدل دستگاه ها تعبیه کردند استفاده از این مدل دستگاه ها منزل بسیار مناسب می­باشد.

دستگاه های اکسیژن ساز ۵ لیتری آمریکایی همگی دارای وسایل جانبی مختلفی هستند که باعث می شوند تا به وسیله آن ها بتوانیم عملکرد بهتری از دستگاه را را شاهد باشیم.

از وسایل جانبی این دستگاه ها می توان به لیوان مرطوب کننده، ماسک صورتی و .. اشاره کرد.

زانیار صوفی

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/araddarm/public_html/wp-content/themes/Arad-ms/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 130
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/araddarm/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 454