حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی آمریکایی

اکسیژن ساز امریکایی

در این مقاله ۷ گام برای خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی آمریکایی را بیان کنیم. شرکت هایی که قصد خرید این دستگاه را دارند بایستی حتما به این موارد توجه کنند.
یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی مورد نیاز است این می باشد که باید تعیین کنید که دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل نیاز دارید و یا به دستگاه اکسیژن ساز خانگی قابل حمل. مهم ترین دلایل برای خرید هر کدام از این موارد شرایط بیمار و قیمت است. اگر شرایط بیمار حاد باشد بایستی همیشه این دستگاه را با خود به همراه داشته باشد پس این طور معقول است که به خرید دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل روی بیاورد. هم چنین اگر شرایط بیماری شما به گونه ای باشد که در منزل بتوانید جریان اکسیژن مورد نیاز خود را حل کنید به خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی آمریکایی روی بیاورید.
اما فاکتور بعدی در انتخاب خرید دستگاه اکسیژن ساز، هزینه های مربوط به آن است به طوری که قیمت دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل تقریبا دو برابر دستگاه اکسیژن ساز خانگی است و این هم می تواند یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب دستگاه مورد نظر شما باشد.

برندهای مشهور دستگاه اکسیژن ساز خانگی

تمامی برندهای مشهور سازنده دستگاه اکسیژن ساز خانگی، خارجی هستند و ما در این جا به دستگاه هایی اشاره می کنیم که آمریکایی هستند. این دستگاه ها شامل موارد زیر است:

• nidek: یکی از برند های با کیفیت و رنج قیمت مناسب آمریکایی است که قسمت عمده ی بازار ایران را در دست گرفته است.

• Devilbiss: این مدل یکی از مشهورترین برندهای آمریکایی است و قیمت این دستگاه هم در ایران زیاد است.

• airsep: ایرسپ برندی با کیفت ساخت بالا، ظاهری مناسب و صدای کم هرچه را که شما از دستگاه اکسیژن ساز می خواهید فراهم کرده.

• Thomas: این مدل با همکاری کشورهای آمریکا و چین تولید شده و در بازار ایران پیدا می شود.

نکاتی در ارتباط با گارانتی دستگاه

در ارتباط با تجهیزات پزشکی، گارانتی مربوط به محصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و چون این محصولات از تقریبا از قیمت های بالایی برخوردار هستند پس همیشه به شرایط گارانتی و صحت آن اطمینان حاصل کنید.
در حال حاضر شرکت آراد خدمات گارانتی مربوط به تمامی دستگاه اکسیژن خانگی آمریکایی را ارائه می دهد و این در حالی است که با توجه به تحریم های اخیر آمریکا علیه ایران، بسیاری از خدمات گارانتی مربوط به این دستگاه ها وجود ندارد. به همین دلیل این یکی از مهم ترین مزیت های خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی در سایت آراد محسوب می شود.

بررسی نحوه تحویل دستگاه اکسیژن ساز خانگی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام تحویل این دستگاه ها باید در نظر داشته باشید آموزش های مربوط به استفاده از آن است. زمانی که محصول را تحویل می گیرید به این نکته توجه داشته باشید تا طرز استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی آمریکایی را یاد بگیرید.
نکته ای که از اهمیت زیادی در هنگام تحویل دستگاه اکسیژن ساز خانگی وجود دارد این است که شرایط پشتیبانی گروه آرمان آسایش درمان در زمان تحویل سفارش به شما فعال است و شما هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص چگونگی کار کردن با این دستگاه را دارید را می توانید از کارشناسان فروش شرکت بپرسید

زانیار صوفی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X