حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اکسیژن ساز و انواع آن

اکسیژن ساز و انواع آن

 در این مقاله قصد داریم شما را با اکسیژن ساز و انواع آن آشنا نماییم، در وحله اول گفتن تعریفی از دستگاه اکسیژن ساز حائز اهمیت می­باشد، با شنیدن این کلمه اولین چیز هایی که به ذهن می­رسد این است که آیا در هوا اکسیژن وجود ندارد که برای تولید اکسیژن به چنین دستگاهی نیاز داریم؟ بله، این حرف درست است و در هوا اکسیژن موجود است اما باید به این امر توجه داشت که اکسیژن موجود در هوا دارای خلوص ۱۰۰ درصد نیست، و افراد مبتلا به بیماری تنفسی به اکسیژن خالص نیاز دارند.

دستگاه اکسیژن ساز وسیله ای است که با غلیظ کردن اکسیژن و تولید اکسیژن خالص نیاز تنفسی بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی را رفع میکند.شایان ذکر است که هر دستگاه اکسیژن ساز مقدار معینی اکسیژن تولید می­کند که بر اساس نیاز بیماران برای آنان قرار داده میشود.

معرفی تخصصی تر اکسیژن ساز و انواع آن

پس از آشنایی با این مقوله که اکسیژن ساز چیست و چه کاری انجام میدهد به معرفی انوع اکسیژن ساز میپردازیم، انواع اکسیژن ساز شامل چه مواردی می­شود،اکسیژن ساز به دو دسته قابل حمل یا پرتابل و غیرقابل حمل یا ثابت تقسیم می­شود که بر اساس شرایط و نیازمندی بیماران برای آنان تجویز می­گردد.

برای ورود به صفحه خرید اکسیژن ساز پرتابل AirSep مدل Free Style لینک زیر را لمس کنید.

اکسیژن ساز پرتابل AirSep مدل Free Style

 

برای ورود به صفحه خرید اکسیژن ساز  ثابت ۵ لیتری نایدک مدل Nuve لینک زیر را لمس کنید.

اکسیژن ساز  ثابت ۵ لیتری نایدک مدل Nuve

 

 

اکسیژن ساز غیر قابل حمل یا ثابت

اکسیژن ساز ثابت به دستگاهی گفته می­شود که باتوجه به حجم و وزن آن به گونه ای طراحی شده که هنگام استفاده از آن در جایی ثابت و بدون حرکت است، به گونه ای که امکان حمل همراه با استفاده از آن برای این نوع دستگاه پیش بینی نشده، همانگونه که از تعریف این دستگاه اکسیژن ساز مشخص است، این نوع دستگاه برای افرادی مورد استفاده قرار می­گیرد که در بستر قرار دارند و یا اینکه بیرون از منزل به این دستگاه نیازی ندارند.

 

اکسیژن ساز قابل حمل یا پرتابل

اکسیژن ساز پرتابل به دستگاهی گفته می­شود که باتوجه به حجم و وزن آن به گونه ای طراحی شده است که قابلیت استفاده همراه با حمل آن موجود است، به شکلی که این دستگاه برای افرادی که نیاز به دستگاه اکسیژن ساز را در خارج از خانه دارند بسیار مناسب بوده ونیاز آنان را به اکسیژن تامیین می­ نماید.

لقمان مظاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X