حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین

امروزه برای استفاده بهتر از خدماتی که مورد استفاده قرار میگیرد رعایت قوانین و ضوابطی برای حفظ نظم و امنیت آن خدمت مورد نظر امری ضروری و حایز اهمیت است از این رو سایت آراد درمان برای پیشبرد این نظم و امنیت قوانین و ضوابطی را برای استفاده هرچه بهتر و مفید تر شما کاربران گرامی قرار داده است که در زیل به آن اشاره خواهد شد.

 

۱-قوانین مربوط به ثبت سفارش:

بند اول:

هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را به طور صحیح وارد نمایید.

بند دوم:

اگر برای دریافت کالا آدرس شخص دیگری را وارد نموده اید حتما در بخش نکات تحویل به آن اشاره نمایید.

بند سوم:

پیامد های ناشی از وارد کردن اطلاعات نادرست بر عهده آراد درمان نخواهد بود.

تبصره:

در صورتی که اطلاعات خود را سهوا اشتباه وارد نموده اید به هنگام تماس نهایی برای تایید اطلاعات میتوانید آن را اصلاح نمایید.

بند چهارم:

کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود

 

۲-قوانین مربوط به نظرات:

بند اول:

همانگونه که در دنیای واقعی استفاده از برخی الفاظ و کلمات بر اساس عرف و هنجار ناشایست تلقی میشود در دنیای مجازی نیز این الفاظ و کلمات ناشایست خواهد بود،درصورت استفاده از این دسته الفاظ برای شما پیگرد قانونی نخواهد داشت اما برای حفظ آرامش روانی کاربران محترم آراد درمان از نشر نظراتی که حاوی الفاظی به مثل موارد فوق باشند خودداری میشود.

بند دوم:

نظرات شما کاربران پس از بررسی موارد فوق نشر خواهد شد.

 

۳-قوانین مربوط به نشر مطالب آراد درمان:

بند اول:

هرگونه کپی یا نشر یا استفاده از مطالب موجود در سایت فروشگاهی آراد درمان با ذکر منبع بلامانع خواهد بود به شرطی که موجبات استفاده های سوء فراهم نگردد.

بند دوم:

تمامی مطالب موجود در سایت آراد درمان توسط کارشناسان و متخصصان ما تولید شده و هرگونه ادعایی نسبت به آنها بر اساس قانون آیین دادرسی مدنی بار اثباتی را بر دوش مدعی خواهد داشت  و نه سایت فروشگاهی آراد درمان.

تبصره:

در صورت مدعی شدن موارد فوق و عدم اثبات آن از سوی مدعی اقدامات قانونی لازمه جهت حفظ اعتبار قانونی آراد درمان انجام خواهد شد.

 

ضمیمه:

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای مالک سایت آراد درمان محفوظ است

 

X
تماس جهت مشاوره و قیمت